Медведчук прийшов у Раду з годинником Rolex: його ціна сягає мільйона гривень – фото, відео

Віктор Медведчук

Кум Володимира Путіна вдягнув цю дорожезну річ на засідання парламенту 2 жовтня. Вартість годинника орієнтовно становить 34 тисячі доларів, що у гривневому еквіваленті дорівнює понад 845 тисяч гривень. Об этом сообщает delovaya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідний знімок на своїй фейсбук-сторінці оприлюднив фотограф Ян Доброносов. Окрім того, журналіст Всеволод Філімоненко поширив відео, на якому видно коштовний Rolex на руці у Медведчука.

Головний по проблемах голодуючого і пригніченого Донбасу, народний депутат Віктор Медведчук прийшов в Раду в годиннику Rolex вартістю 34 тисячі доларів або 1 мільйон гривень. Як оцінювати таке зухвалу поведінку нардепа, написати складно, тому краще утриматися від коментарів... Глядач розсудить,
– зазначив він.

Медведчук годинник Rolex
Вартість Rolex, з яким Медведчук прийшов у парламент

Що відомо про Медведчука? Він очолює партію "Опозиційна платформа – За життя", яка має другу за чисельністю фракцію в парламенті. Український політик, юрист і олігарх. Відмічений в українофобії та русофільстві. Є кумом російського президента Володимира Путіна.

Був адвокатом українського поета і дисидента Василя Стуса у 80-х роках минулого століття. Завдяки його "захисту" Стусу присудили максимальне покарання –10 років таборів особливого режиму і 5 років заслання.

Має вплив на такі ЗМІ, як "112 Україна", ZIK та NewsOne. Їхній формальний власник – товариш та соратник Медведчука, нардеп Тарас Козак.

Біографія Віктора Медведчука: відео


Джерело статті: “http://24tv.ua/medvedchuk_priyshov_u_radu_z_godinnikom_rolex_yogo_tsina_syagaye_milyona_griven__foto_video_n1214078”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя