Оголений тур: фотографи влаштували у Карпатах еротичні фотосесії (фото+відео 18+)

Об этом сообщает svidomitov.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ще один фото-тур запланований у Карпатах на 23-30 серпня. У програмі наступного туру заплановані – дивовижні локації, прекрасні пейзажі та щоденні зйомки 3-5 моделей. Про це на сторінках у соцмережах повідомляє сам художник та прикарпатець Юрій Соломченко, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Сьогодні пощастило. Мене взяв до себе у фото-тур Ян Маклайн – відомий, але скромний маестро ню – фотографії. Фотографи з Європи були в захваті від наших Карпат”, – пише Соломченко.Відмінною особливістю його робіт є гра зі світлотіньовим малюнком і художня постановка. Основні напрямки діяльності: рекламна, іміджева фотографія, ню, художні арт-проекти. Ян Маклайн неодноразово публікувався в численних журналах по всьому світу. Фотографії Яна публікували в книгах по фотографії.

До нього на майстер-класи ладні їхати з іншого кінця світу, сором’язливі дівчата забувають про страх перед об’єктивом і демонструють своє тіло. Після 4-х років творчості його ім’я стало брендом – став лауреатом премії «Кращий фотограф в жанрі ню» в Росії, а також в різний час входив у ТОП – кращих фотографів Європи та світу.

Как вы знаете, сейчас проходит фото-тур по Карпатам. Маленький видео-бэкстейдж с первой съемки. Приглашаю в следующий тур 23-30 августа.

Опубліковано Yan McLine Неділя, 4 серпня 2019 р.
Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/ogoleniy-tur-fotografi-vlashtuvali-u-karpatah-erotichni-fotosesiyi-foto-video-18/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя