У Кропивницькому пологовому будинку виходжують дiтей, які народжуються з дуже малою вагою. ФОТО

У Кропивницькому пологовому будинку виходжують дiтей, які народжуються з дуже малою вагою. ФОТО

За останнi пiвроку в пологовому будинку Кропивницького народилися 1021 малюк. У 2017-ому медзаклад капiтально вiдремонтували. Про це ідеться на сайті міськради. Об этом сообщает newsinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

У пологовому будинку створенi максимально зручнi умови перебування i лiкування пацiєнтiв та народження малюкiв. Там цiлодобово працює дiагностичне вiддiлення, капiтально вiдремонтований харчоблок, закуплене все необхiдне обладнання за стандартом перинатального центру – у першу чергу, дитячi рентген-апарати з оцифровувачами, реанiмацiйнi лiжка, дихальна i киснева апаратура. Створення вiддiлень iнтенсивної терапiї для жiнок i для новонароджених дозволяє приймати майбутнiх мам вiд термiну вагiтностi 32 тижнi i виходжувати недоношених малюкiв та таких, які народилися iз малою вагою.

"За рахунок того, що ми маємо пологовий будинок, що виконує функцiї перинатального центру, та обладнанню, яке тут маємо, ми можемо виходжувати дiток, що народжуються з малою вагою. Наприклад у нас була дитина , яка при народженнi важила всього 700 грамiв. Ми її виходили, i тепер вона вже набрала 2 кiло. Ранiше у нас такi дiтки просто не виживали. Тепер ми можемо зробити все, щоб урятувати їм життя" , – зауважила головна лiкарка пологового будинку №1 Людмила Романiв.

А у 2018 роцi в пологовому будинку капiтально вiдремонтували вiддiлення консервативної гiнекологiї. На це з мiського бюджету видiлили пiвтора мiльйона гривень. Вiддiлення консеpвативної гiнекологiї та консультативно-дiагностичне вiддiлення – це жiноча консультацiя, що пеpеїхала туди з колишнього пологового будинку № 2. У закладi облаштували кабiнети вузькопрофiльних спецiалiстiв – невpопатолога, каpдiолога, теpапевта. В оновлених вiддiленнях працюють дiагностичнi пiдpоздiли – кабiнети УЗД, кабiнет pанньої неонатальної дiагностики та лабоpатоpiя.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kropivnitskomu-pologovomu-budinku-vihodzhujut-ditei-jaki-narodzhujutsja-z-duzhe-maloju-vagoju-foto”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя