Римма Бараненко: "Це ж треба таке... Вперше в історії бачу, щоб поліцейскі..."

Римма Бараненко в facebook:

Це ж треба таке... Вперше в історії бачу, щоб поліцейскі вибачались! Дива трапляються! Об этом сообщает politsovet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні 29 червня відбувся брифінг який був ініційований представниками НАЦІОНАЛЬНОГО МАНІФЕСТУ спільно з представниками НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ на якому було ... розглянуто докладніше ситуацію яка склалася у неділю 25 червня по приїзду народного депутата України Надії Савченко де мене було жорстоко затримано за акцію прямої дії.

Результатом брифінгу стало те, що патрульний поліцейський публічно вибачився та поніс відповідне максимальне покарання за свої дії. Коли справа буде доведена до кінця тоді після того можна вважати інцидент вичерпаним. Брифінг - це максимум який ми могли досягти. Багато вже пишуть, що для чого я тиснув руку поліцейському. Пояснюю. Ця вся ситуація стала дуже повчальним уроком на майбутнє для правоохоронців. Ми не можемо як дикарі кричати про те, що всіх подібних поліцейських треба звільнювати або саджати на вила як я вже прочитав деякі коментарі. Так. Система зсередини прогнила. Я згоден і на цьому наголошував. Але ми маємо її відновлювати будь-якими засобами та йти на певні компроміси якщо вони можливі у певній ситуації. Тільки так ми зможемо чогось досягти. Якщо хтось вважає, що може досягти більше і має пропозиції, то пишіть мені у приват та розкажіть, що саме ви вважаєте недоречним.

Я вважаю, що цей день стане початком нормалізації відносин між правоохоронцями та громадськістю і перезавантажить відношення людей до поліції якщо її представники скористаються цією можливістю правильно.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя