В Крим на конях прибуло декілька десятків ряджених російських казаків

Про таку новину повідомляє «Преса України». Три десятки ряджених в казацьку форму чоловіків сьогодні вже потішили своєю присутністю жителів Керчі, які першими з кримчан отримали сумнівне задоволення бачити цих російських волоцюг та голодранців. Відзначимо, що волоцюги в «казачій» формі прибули до Криму в рамках святкування так званої «перемоги» СРСР у «великій вітчизняній війні».

«Казакі» вже виставили біля Палацу піонерів Керчі свій «циганський» табор і влаштували там «польову кухню.

Коні ж пасуться на місцевих газонах та поїдають, як повідомляють вже в соціальних мережах керчани, дбайливо посаджені квіти.

Пропонуємо читачам «Преси України» декілька коментарів з приводу цієї непересічної для місцевих жителів події у соціальних мережах та інтернет-форумах від самих мешканців Керчі.

***
Даремний атавізм, ІМХО
*
Шапіто.
*
Давно було заведено, що в Керч різні цирки гастролювати приїжджають, але, щоб цирк складався з одних ряджених клоунів - це бачу в перший раз!)))))))))))))
*
А скільки інтелекту в очах наших захисників, не дарма ми повернулися до Вітчизни! І наші воїни стануть такими ж красенями
*
Цирк у зоопарку.
*
Що то я не дуже люблю цих козаків. Начебто і чисті але якось неохайно виглядають, -  вчорашні бродяги, розбійників нагадують. Ну їх! На біса вони нам тут???! Нехай на Кубані казачать. Я щось не зрозумію, якщо Крим став Росією так що тепер давайте сюди всякий набрід зазивати? Кого тільки немає, і ОМОН і беркут і самооборона..... Є армія ввічливих людей і досить! Ще не вистачало, що б незрозумілі озброєні люди з сіл і сіл тут нас лякали і свої закони встановлювали. Раз повадятся - потім не виженеш!
*
Паноптикум. Хто ще не відзначився гастролями?
*
Цікаво, а прибирати в Комсомольському парку після їхньої стоянки хто буде.
*
Один на тракторі, інші на конях! Хто наступний, Жириновський на поні?

http://antikor.com.ua/articles/43561-v_krim_na_konjah_pribulo_dekiljka_desjatkiv_rjadhenih_rosijsjkih_kazakiv

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя